Vali maksemeetod

Asute kohe standardi sirvimisteenust ostma. Standard on sirvimiseks kättesaadav 24 tundi. Kui soovite selle aja jooksul standardi juurde tagasi tulla, säilitage palun avanenud standardi veebiaadress (URL). Pärast 24 tundi pole standard enam kättesaadav. Registreerunud kasutajad, kes olid tellimuse tegemise hetkel sisse logitud, saavad tekstile uuesti ligi lingi kaudu “Ostetud elektroonilised standardite” lehelt oma konto all või e-kirjaga saadetud lingi kaudu. Pange tähele: Kui soovite standardite sirvimise teenuse eest arvet, peate olema meie süsteemi sisse logitud. Sisselogitud kasutajatele loob süsteem PDF-formaadis arve, mille saate hiljem oma kontolt alla laadida. Sirvimisteenuse eest saab tasuda ainult kasutades elektroonseid maksemeetodeid või vautšereid.
Arve saamiseks logige esmalt sisse

Aktsepteerime kehtivaid Visa ja MasterCardi krediitkaarte. EveryPay on elektroonilise pangandusteenuse pakkuja, mis lubab krediitkaardimaksed. Tagame, et teie äärmiselt tundlikud andmed on täielikult kolmandate isikute ligipääsu eest kaitstud, sest saadame kõik sisestatud andmed krüpteeritult 128-bitise (SSL - Secure Socket turvaprotokoll) ühenduse kaudu. Kaupmehena saame ligipääsu ainult meiega seotud tehingutele.

PayPal on veebipõhine rahvusvaheline turvaliste maksete süsteem. Teid juhatakse PayPali lehele, kus saate makse lõpetada.

Tellimuse kokkuvõte
Toode (tooted) Hind Soodustus Kogus Kokku
EVS-EN ISO 16812:2007
Litsents: Sirvimine
Keel: Inglise
2,00 € ilma maksudeta 1 2,00 € koos KM-ga