Esileht»EVS»Uudised 2020»Uudised 2008

Uus veebileht ja uued võimalused

22.12.2008

Eesti Standardikeskuse veebileht ja e-pood on põhjalikult uuenenud. Nüüdsest võite teile huvi pakkuva WTO teatise või harmoneeritud standardi leida meie veebilehelt palju hõlpsamini.

Lisandunud on võimalus registreerida end ise infoteenuse saajaks, valides sobivad tegevusvaldkonnad. Infoteenuse kaudu saadetakse teile igakuiselt teavet uute, asendatud ja kehtetute standardite, arvamusküsitlusel olevate kavandite ja standardi paranduste ning muudatuste kohta.
 
Täiesti uute võimalustega on nüüdsest standardite otsingusüsteem. Standardi kohta esitatakse eelnevast enam infot, otsingutulemuste juures on toodud seosed standardi uusversioonide, muudatuste ja parandustega. Lisaks detailsemale infole standardite kohta on võimalus tutvuda ka standardi põhiteksti eelvaatega, millest nähtub standardi sisukord, käsitlusala ja normatiivviited. Standardiparandused on veebilehelt koheselt allalaetavad.

E-poes on lisandunud võimalus tasuda standardite eest 4 pangalingi või krediitkaardiga. Kasutades neid makseviise, saate ostetud elektroonilised standardid kätte koheselt. Ostetud elektroonilised standardid saate alla laadida otse veebilehelt.

NB! Seoses süsteemide vahetumisega palume kõigil senistel ostukorvi kaudu tellinud klientidel end uuesti registreerida, sest teie vanad kasutajanimed ja paroolid enam ei kehti. Lisaks tekib peale esmast registreerimist võimalus end edaspidi tuvastada ka ID-kaardi abil.

Meeldivat tutvumist meie kodulehega!

Print  
Infoteenus Sirvimisteenus2