Esileht»EVS»Uudised 2019»Uudised 2009

Nüüd standardite E-poes saadaval ka ISO ja IEC standardid

9.09.2009

Nüüd standardite E-poes saadaval ka ISO ja IEC standardid

Alates 8. septembrist pakume võimalust tellida ISO ja IEC standardeid meie ostukorvi vahendusel. E-poe tootevalikusse lisandus rohkem kui 17 000 ISO ja 5 700 IEC standardit. Esialgu on ostukorvis leitavad üksnes kehtivad ISO ja IEC standardid. Kehtetute versioonide tellimiseks tuleb ka edaspidi kasutada veebilehe tellimusvormi või esitada tellimus meile e-kirja teel.

ISO ja IEC standardite tellimine ostukorvist toimub analoogselt Eesti standarditega. Kui on soov otsida vajalikke dokumenti üksnes ISO või IEC standardite hulgast, on ostukorvi detailotsingusse lisatud võimalus valida otsitavaid standardeid organisatsiooni kaupa. Sellist võimalust kasutades tasub siiski pidada meeles, et pajud ISO ja IEC standardid on võetud üle ka Euroopa ja Eesti standarditeks ning sellisel juhul on Teil soodsam soetada ülevõetud versioon. Samuti kui soovite sooritada otsingut üksnes Eesti standardite hulgast, saab detailotsingust ISO ja IEC standardid välja lülitada.

ISO ja IEC standardite kohta hakkab olema info ka igakuises standardite infoteenuses. Samuti saab ISO ja IEC standardeid lisada standardite monitooringu teenusesse ning saada niiviisi operatiivset infot nende standarditega toimunud muudatustest.

Kokku on Eesti Standardikeskuse E-poe ostukorvis nüüd koos ISO, IEC, Eesti standardite ja standardilaadsete publikatsioonidega koheselt allalaadimiseks kättesaadaval rohkem kui 52 000 toodet.

Täpsem info meie klienditeenindusest
6055060; 6055065
Standard [at] evs.ee

Print  
Infoteenus Sirvimisteenus2