Esileht»EVS»Uudised 2019»Uudised 2012

UUS TEENUS: Isekomplekteeritava standardite online-kogu lugemisõigus

10.09.2012

Alates tänasest on Eesti Standardikeskusel uus teenus neile, kellel on vaja regulaarselt olla kursis suurema hulga standarditega. Isekomplekteeritava standardite online-kogu lugemisõiguse teenus võimaldab osta väga soodsa hinna eest aastane lugemisõigus kindlale standardite hulgale.

Isekomplekteerivasse online-kogusse on võimalik lisada kehtivaid ja viimaseid kehtetuid Eesti standardeid ning nende parandusi ja muudatusi, samuti Eesti Standardikeskuse poolt kättesaadavaks tehtud CEN-i ja CENELEC-i standardilaadseid dokumente (TS, TR, CWA). Tutvuda ei ole võimalik ETSI-standarditel põhinevate ingliskeelsete Eesti standarditega, mis on tasuta kättesaadavad Euroopa Telekommunikatsiooni Standardimisorganisatsiooni ETSI kaudu.

Isekomplekteeritava online-kogu lugemisõiguse teenus  töötab standardite e-poe teenuse baasil. Olles ostnud kogu lugemisõiguse, tekib teile oma kontole link, mille kaudu saate vaadata enda poolt online-kogusse lisatud standardeid. Standardeid saab kogusse lisada e-poe standardi detailvaatesse tekkiva nupu „Lisa online-kogusse“ kaudu. Standardeid saab lisada kuni on saavutatud ettenähtud ostetud standardite arv.

Täpsem info teenuse kohta on leitav siit.

Huvi korral palun võtke ühendust meie klienditeenindusega:

Telefonid: 605 5060; 605 5065
Skype: Standardikeskus
e-post: standard(ät)evs.ee
Lahtiolekuajad:
E-N 8:30 - 17:00
R 8:30 - 16:00

Print  
Online-kogud2 otsingumootor ja e-pood2