Esileht»EVS»Uudised 2019»Uudised 2013

EVS/PK 46 "Arst-homöopaadi teenused" asutamine

17.12.2013

26. novembril 2013 toimus projektkomitee EVS/PK 46 „Arst-homöopaadi teenused“ asutamiskoosolek.

 

Projektkomitee on standardimisest huvitatud ekspertide rühm, mille liikmeteks on standardimisest huvitatud organisatsioonid ja füüsilisest isikust ettevõtjad. EVS/PK 46 projektkomitee asutajaliikmeteks on Terviseamet, SA Kutsekoda, Eesti Täiendmeditsiini ja Loodusravi Nõukoda, Eesti Ühinenud Homöopaadid, Eesti Arstide-homöopaatide Liit, Eesti Antroposoofiliste Arstide Selts, Eesti Klassikalise Homöopaatia Assotsiatsioon, MTÜ Eesti Homöopaatia Ühing, OÜ Similimum, OÜ Nelgi Konsultatsioonid, OÜ Biokliinik, OÜ Aconit, OÜ Vaimukoda, OÜ Correctio Medical Center, OÜ Kolega Clinic, OÜ Foradell. 

 
EVS/PK 46 eesmärk on aktiivsel osaleda CEN/TC 427 "Services of Medical Doctors with additional qualification in Homeopaty" töös ning standardikavandi läbi vaatus ning kommenteerimine. Standardi jõustudes standardi tõlkimise vajaduse välja selgitamine.
 
Asutamiskoosolekul räägiti standardimise tasanditest, standardimise põhimõtetest, standardite koostamisest ja tõlkimisest ning projektkomitee tegevusvaldkonnast ja eesmärgist.
 
Koosoleku otsusega valiti projektijuhiks SA Kutsekoja volitatud esindaja Kersti Rodes
 
Huvitatud osapooltel on võimalik tehnilise komitee EVS/PK 46 "Arst-homöopaadi teenused" avalduse esitamisel liituda (EVS juhend 6)
 
Eesti Standardikeskuse kontaktisik on Mihkel Siitam
Print  
Komplekteeritav kogu2 AK portaal2