Esileht»EVS»Uudised 2019»Uudised 2015

CENis asutamisel uus tehniline komitee „Isikukaitsevahendite komplektid ja süsteemid“

17.09.2015

Hääletusel on Hollandi standardimisorganisatsiooni NEN ja Prantsusmaa standardimisorganistasiooni AFNOR ettepanekul asutada uus CENi tehniline komitee isikukaitsevahendite standardite väljatöötamiseks.

Asutatava tehnilise komitee nimeks on „Isikukaitsevahendite komplektid ja süsteemid / Personal Protective Ensembles and Systems“.
Komitee asutatakse eesmärgiga töötada välja dokumendid (tehnilised spetsifikatsioonid ja tehnilised aruanded), mis täiendaksid olemasolevaid tootestandardeid. Komitee loodakse selleks, et standarditud saaks valdkond laiemalt (järelevalve, kasutamine, hooldamine, ühilduvus teiste toodetega). Komitee plaanib koostada dokumendid, mis ühendaks juba olemasolevad tootestandardid ning valdkonda täiendavad standardid. Näiteks toodete ja teenuste kokkusobivuse väljatöötamine, mis võimaldaks täielikku isikukaitsevahendite süsteemi, mis aitaks üksikkasutajale tagada täielik ohutus, jätkusuutlikus ning keskkonnasäästlikus.

Standardikeskus edastab Eesti seisukoha hiljemalt 20.10.2015. Osalemine CENi tehnilistes komiteedes on võimalik Eesti Standardikeskuse vahendusel.

Huvi korral ja täiendava info saamiseks on kontaktiks Mihkel Siitam.

 

Print  
Sirvimisteenus2 Online-kogud2