Home»Trainings»Upcoming trainings

Tulevikukindel valgustus

Koolituse sihtgrupp:
Valgustuse projekteerijad, arhitektid, kinnisvaraarendajad, lõpptellijad ja teised huvipooled kelle töövaldkonnaks on valgustus.

Toimumisaeg: 29. oktoober 2019 algusega kell 10.00
Koht: Eesti Standardikeskus, Akadeemia tee 21/6, Tallinn

Koolitaja:  Tiiu Tamm  - elektriinsener, pikaaegse koolituspraktikaga valgustustehnika lektor, kes peab korralisi loenguid Tallinna Tehnikakõrgkoolis ja Kunstiakadeemias.
Tiiu Tamm kuulub Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ juhatuse liikmena Eesti Standardikeskuse tehnilisse komiteesse EVS/TK24 Valgustehnika.

Koolituse teema:

-          Valgus mõjutab inimese tervist, produktiivsust, sooritusvõimet. Üha enam pööratakse kvaliteetsele valgustusele rohkem tähelepanu, mis kajastub ka standardites. Paraku on huvi standardite vastu üsna leige.

-          Uued suunad valgustuses, millele tähelepanu pöörata, mida vältida. Mida Eestis tehakse valesti, et meil on nii palju “haigeid” uusehitisi, kus üheks süüdlaseks on valesti teostatud valguslahendus?

-          Räägime valgustuse psühholoogilisest ja tervisemõjudest nii palju, kui seda tänaseks teada on. Analüüsime erinevaid probleemseid lahendusi, kus “luksid” küll paigas, kuid inimesed kurnatud.

-          Räägime veidi ka erinevatest valgustusjuhtimisvõimalustest.

Osavõtutasu: 145 EUR ühe osaleja kohta (sisaldab koolitusmaterjale, kohvipauside ja lektori tasu).

Registreerumine: Registreerumine Eesti Standardikeskuse kodulehel 20.oktoobrini või kuni kohti jätkub.

Sisekoolitus2 Komplekteeritav kogu2