Esileht»Teenused»Infoteenus

Infoteenus

 

Mis see on?

 

Infoteenuse kaudu on võimalik saada perioodilist teavet uute, asendatud ja tühistatud Eesti standardite ja standardikavandite kohta. Infoteenus on mõeldud eelkõige neile, kelle kokkupuude standarditega on püsivam ning kellel on seetõttu oluline teada, kas mõnes huvipakkuvas valdkonnas on ilmunud uusi standardeid, mõni soetatud standard on muutunud kehtetuks või on sellele ilmunud uustöötlus, muudatus või parandus. Infoteenus on mugavaimaks viisiks saada pidevalt uuendatud standardiinfot.

Infoteenus sisaldab ICS-i (rahvusvaheline standardite klassifikatsioon) gruppide kaupa infot uute, asendatud ja tühistatud ning arvamusküsitlusele tulnud Eesti standardite kohta. Infoteenust uuendatakse üks kord kuus koos EVS Teataja avaldamisega.

Info infoteenuse uuendamise kohta saadetakse teile igakuiselt e-kirjaga. Infoteenust huvipakkuvate ICS-i gruppide kohta on igal ajahetkel võimalik vaadata ka EVS-i kodulehelt „Minu konto“ rubriigist või allolevalt lingilt.

 

Kuidas liituda?

 

Infoteenusega liitumine on tasuta. Liituda saavad registreeritud kasutajad, valides meie kodulehel oma konto all infoteenuse koos huvipakkuvate ICS-i gruppidega.

INFOTEENUST SAATE VAADATA SIIT

Print  
Online-kogud2 otsingumootor ja e-pood2