Esileht»Teenused»Isekomplekteeritava online-kogu lugemisõigus

Isekomplekteeritava online-kogu lugemisõiguse teenus

Isekomplekteeritava online-kogu lugemisõiguse teenus on mõeldud sellisele standardi kasutajale, kellel on vaja regulaarselt olla kursis suurema hulga standarditega. Isekomplekteeritava online-kogu lugemisõiguse teenus võimaldab osta väga soodsa hinna eest aastane lugemisõigus kindlale standardite hulgale. Lugemisõigust saab osta järgmistele standardi hulkadele: 25, 50, 75, 100, 150, 200, 300, 500. Lugemisõigus kehtib üks aasta, aasta möödudes on õigust võimalik pikendada järgmiseks aastaks.

Mida sisaldab?

Isekomplekteerivasse online-kogusse on võimalik lisada kehtivaid ja viimaseid kehtetuid Eesti standardeid ning nende parandusi ja muudatusi, samuti Eesti Standardikeskuse poolt kättesaadavaks tehtud CEN-i ja CENELEC-i standardilaadseid dokumente (TS, TR, CWA). Standardite online-kogu sisaldab ligikaudu 98% nimetatud dokumentide elektroonsetest failidest.

Lisada ei ole võimalik ETSI standarditel põhinevaid ingliskeelseid Eesti standardeid, mis on tasuta kättesaadavad Euroopa Telekommunikatsiooni Standardite Instituudi ETSI kaudu. Samuti ei saa selle teenuse kaudu tutvuda Eesti standardiks üle võtmata ISO ja IEC standarditega.

Kuidas töötab?

Isekomplekteeritava online-kogu lugemisõiguse teenus töötab standardite e-poe teenuse baasil. Olles ostnud kogu lugemisõiguse, tekib Teile oma kontole link, mille kaudu saate vaadata enda poolt online-kogusse lisatud standardeid. Standardeid saab kogusse lisada e-poe standardi detailvaatesse tekkiva nupu „Lisa online-kogusse“ kaudu. Standardeid saab lisada kuni on saavutatud ettenähtud ostetud standardite arv. NB! Kogusse juba lisatud standardit sealt enam eemaldada ei saa.

Standard avaneb sirvimiseks e-poes standardi detailvaate lehel oleva lingi „Vaata XXXkeelset dokumenti“ kaudu. Kiiresti on võimalik standardini jõuda ka oma online-kogude lehel olevate linkide kaudu. Standard avaneb turvalises aknas flash'ina. Standardi teksti saab lugeda, kuid ei saa printida ega salvestada. Teenuse kasutamiseks peab lugejatel olema standardite e-poes kasutajakonto ning konto peab olema seotud ID-kaardiga. Teenus töötab üksnes ID-kaardi põhiselt, seega on kasutamise eelduseks ID-kaardi olemasolu. Lisaks peab arvutisse olema installeeritud tarkvara, mis esitab Flash-formaadis faile. FlashPlayer'i saab tasuta alla laadida siit.

Hinnad

Isekomplekteeritava online-kogu lugemisõigust saab soetada üheks aastaks ning soovi korral aasta kaupa pikendada. Õigus kehtib ühele kasutajale. Teenuse hind kasutajale sõltub lisatavate standardite hulgast. Hinnakirjaga saate tutvuda siin: HINNAKIRI.

Teenuse avamine:

Teenuse tellija sõlmib Standardikeskusega litsentsilepingu online-kogude lugemisõiguse saamiseks (kas paberil või digitaalselt allkirjastatuna). Lepingu tekstiga saab tutvuda ja allalaadida siit: LITSENTSILEPING

Tellija täidab kollasega tähistatud väljad ja saadab lepingu Standardikeskusele e-kirja teel standard(ät)evs.ee täitmiseks. Edasi allkirjastatakse leping mõlemapoolselt. Teenuse kasutaja registreerib ennast Standardikeskuse e-poes ja seob kasutajakonto ID-kaardiga.

Tellija annab Standardikeskusele e-kirja teel standard(ät)evs.ee

teada registreeritud kasutajanime (e-posti aadress), kes hakkab teenust kasutama.

  • Teenuse kasutamiseks on vaja vastavat tarkvara FlashPlayer, mis esitab Flash-formaadis faile. Lae alla vajadusel FlashPlayer.

Lisainfo korral võtke palun ühendust meie klienditeenindusega:

Telefon 605 5060
E-post standard(ät)evs.ee
Lahtiolekuajad
E–N 8:30–17:00
R 8:30–16:00

Print  
Komplekteeritav kogu2 AK portaal2