Esileht»Teenused»Standardite müük»Müügitingimused»Sisevõrgulitsentsiga elektroonsed standardid

Sisevõrgulitsentsiga elektroonsed standardid

Eesti Standardikeskus pakub alates 2010. aasta veebruarist võimalust osta elektroonses formaadis standardeid sisevõrgulitsentsiga. See lahendus on oma hinnalt soodsam ja mugavam kasutamiseks nendes ettevõtetes ja organisatsioonides, kus ühel standardil on korraga mitu kasutajat. Sisevõrgulitsentsiga saab Eesti Standardikeskuse veebipoest soetada ainult elektroonsel kujul olevaid Eesti, ISO ja IEC standardeid.

Kasutamine

  • Sisevõrgulitsents ehk mitme kasutaja litsents lubab standardi elektroonilist versiooni korraga kasutada litsentsis määratud arvutitöökohtadel.
  • Sisevõrgulitsents lubab organisatsioonil standardeid salvestada litsentsis määratud arvu arvutitesse või sisemisse arvutivõrku või serverisse, kus standardit saab korraga kasutada litsentsis määratud arv arvuteid.
  • Sisevõrgulitsentsiga standardit võib printida organisatsioonisiseseks kasutamiseks litsentsis määratud arv kordi ning salvestada standardist lisaks üks varukoopia.
  • Rohkem infot elektrooniliste standardite kasutustingimuste kohta. 
 Hind
  • Soodsam on osta sisevõrgulitsentsiga ühe elektroonse standardi mitu eksemplari, kui soetada sama arv standardeid paberkandjal. 
  • Eesti Standardikeskuse võrgulitsentside hinnakiri määrab litsentside arvule vastava hinnakordaja, millega elektroonse standardi üksikeksemplari maksumuse läbikorrutamisel saab soovitud litsentsi kogumaksumuse. 
  • Hinnakordajad on erinevad Eesti ja rahvusvahelistel IEC ja ISO standarditel.
  • Näide: Ostes sisevõrgulitsentsi neljale või viiele elektroonsele Eesti standardile, tuleb standardi üksikeksemplari hind korrutada kahega (hinnakirjas vastab neljale ja viiele litsentsile kordaja kaks). E-pood arvutab selle kordaja automaatselt, kui valite toote detailvaate aknas, et soovite standardit osta elektroonses formaadis ja sisevõrgulitsentsiga. Täpsustage litsentside arv ning vajutage nupule „Lisa ostukorvi“. Avaneb teie ostukorvi aken ja seal on kuvatud soovitud standardite arv ning vastava kordajaga läbikorrutatud maksumus. Samuti on ostukorvis võimalik muuta standardite kogust, sisestades soovitud arv „Kogus“ aknasse ja pärast nupu „Uuenda“ vajutamist arvutab e-pood uue hinna. Ostu sooritamiseks tuleb vajutada nupule „Vormista tellimus“ ( logida e-poodi juhul, kui te seda juba teinud pole). Kui soovite toote ostukorvist eemaldada, vajutage „Uuenda“ nupu kõrval olevale punasele X´le ja standard eemaldatakse ostukorvist.
 
 
Sisevõrgulitsents on  korrektne, aus ja soodne viis hankida standardeid vastavalt standardite tegelikule kasutajaskonnale organisatsioonis. Standardid on autoriõiguse objektid ja nende kasutamine on määratletud autoriõiguse seadusega. Eesti Standardikeskusel on kasutuslepingu järgi õigus kontrollida elektrooniliste standardite kasutamist.
Print  
otsingumootor ja e-pood2 Sisekoolitus2