Esileht»Teenused»Standardite müük»Soodustused

Soodustused

Konsolideeritud standardid

Alates 2006. aasta oktoobrist ei avalda Euroopa standardimisorganisatsioon CEN standardite muudatusi (nt A1, A2 jne) enam eraldi, vaid juba standarditesse konsolideerituna (ehk standarditesse „sisse kirjutatuna”). See tähendab, et kui seni on olnud võimalus osta endale standard ning hiljem soetada standardile tehtud muudatused eraldi lisatekstina, siis nüüdsest ei avaldata muudatusi enam eraldi, vaid ainult konsolideeritud versioonina.

Pakkumaks paindlikumat teenust, annab Eesti Standardikeskus allahindlust klientidele, kes on eelnevalt juba standardi soetanud ning soovivad nüüd saada standardi muudatust konsolideeritud versiooni näol.

Sooduspakkumise kohaselt on Eesti Standardikeskuse poolt kehtestatud järgmised tingimused: 

  • allahindlus kehtib neile klientidele, kes on soetanud sama standardi esialgse versiooni EVS-ist. Allahindlus ei kehti jõustumisteatel üle võetud ISO ja IEC standarditele;
  • soodustust saav klient peab olema kliendiandmebaasis tuvastatud (eeldusel, et ta on eelnevalt omale sama standardi esialgse versiooni soetanud);
  • soodustuse suuruseks on 25% EVS-i standardite tavahinnast.

Üliõpilased ja õppejõud

Pakume õppejõududele ja tudengitele võimalust soetada Eesti standardeid (välja arvatud jõustumisteatel üle võetud ISO ja IEC standardeid) 50%-lise soodustusega.

Hinnasoodustus kehtib üliõpilaskaardi, rahvusvahelise üliõpilaskaardi (ISIC) ja rahvusvahelise õppejõukaardi (ITIC) ettenäitamisel ainult paberkandjal ostetud Eesti standarditele. Soodsama hinnaga standardite ostmiseks palume teil külastada meie klienditeenindust (Akadeemia tee 21/6, Tallinn), standardite eest saab tasuda sularahas või pangakaardiga.

Lisainformatsiooni leiate standardite müügitingimuste alt.

Standardite paketid  

Eesti Standardikeskuse e-poest on võimalik soetada erinevate valdkondade standardite pakette. Paketid annavad võimaluse soetada omale ühe korraga valdkonna jaoks sobivalt kokku pandud olulisi standardeid, säästes seejuures raha.

Standardite paketid  on leitavad Standardikeskuse e-poest, sisestades otsingusse sõna pakett. Paketis sisalduvate standardite loetelu on ära toodud paketi detailvaate lehel käsitlusala paanil. Paketid sisaldavad üldjuhul eestikeelseid standardeid, kuid on ka mõningaid erandeid, kus paketti on lisatud ainult inglise keeles kättesaadav standard või standardilaadne dokument. Pakette saab osata ainult elektroonses formaadis, kas üksik- või sisevõrgulitsentsiga. Standardid saab alla laadida läbi kliendi konto ZIP-failina, mis sisaldab kõiki paketis olevate dokumentide PDF-faile.

Standardite paketi hind on 60% selles sisalduvate standardite üksikhindade kogusummast. Standardid on ajas muutuvad dokumendid, mistõttu võib paketis sisalduv standard saada hiljem muudatuse, uustöötluse või tõlke. Muutunud dokumentide uuenenud versioone võib hiljem üksikuna e-poest juurde osta.

 

 

Print  
Pysiklient2 Infoteenus