Esileht»Teenused»Standardi sirvimisteenus

Standardi sirvimisteenus

Kui Teil on vaja standardit ainult korraks vaadata, et leida sealt endale vajalik info, ning Te ei soovi endale standardit püsivalt soetada, on standardite sirvimisteenus mõeldud just Teile. Standardite sirvimisteenus võimaldab lugeda sümboolse tasu eest standardi teksti 24 tunni jooksul pärast standardi lugemisõiguse soetamist.

Standardi sirvimisteenuse hind on 2 eurot sõltumata standardi sisust.

Sirvimisteenuse kaudu saab tutvuda üksnes Eesti ja Euroopa standardite ja standardilaadsete dokumentidega.

Kuidas standardi sirvimisteenus töötab

Standardi sirvimiseks tuleb Teil meie e-poest otsida huvipakkuv standard, avada e-poes standardi detailvaade, valida „Sirvi standardit“ valikukastist sobiv keel ning klõpsata lingil „Vaata tervikteksti“. Seejärel suunab süsteem Teid tasumise lehele. Sirvimise eest on võimalik tasuda Swedbanki, SEB ja Nordea  panga pangalingiga; Visa ja Mastercard krediitkaartidega või kasutades PayPal maksekeskkonda.

Kindlasti peab arvutisse olema installeeritud tarkvara, mis esitab Flash-formaadis faile. Vajadusel lae alla Flash Player


NB. Kui Te soovite standardi sirvimise eest arvet, peate sirvimisteenuse kasutamise hetkel olema meie süsteemi sisse loginud. Sisse loginud kasutajatele koostab süsteem arve (pdf), mille saate hiljem alla laadida oma kontolt. Sisse loginud kasutajatele saadab süsteem ka e-kirja lingiga, mille kaudu saab standardi 24 tunni jooksul taasavada.


Pärast edukat tasumist avaneb standard Teie arvutis turvalises aknas. Standardit saab üksnes lugeda, keelatud on väljatrüki tegemine ja standardi salvestamine kasutaja arvutisse. Standardit saab lugeda järgneva 24 tunni jooksul. Selle aja kestel saab standardit taas avada, kasutades veebilehitseja aadressireal olevat veebiaadressi. Tellimuse hetkel sisse loginud registreeritud kasutajad saavad taasavada teksti oma kontol „tellitud standardite“ lehel oleva lingi kaudu, registreerumata kasutajad või kasutajad, kes ei olnud tellimise hetkel sisse loginud, peavad veebilehe aadressi ise säilitama.

Online-kogud2 otsingumootor ja e-pood2