Korrektne dokumentide loomine

Koolituse kuupäev: 08.12.2020

Koolituse sihtgrupp: kõik, kes igapäevatöös puutuvad kokku dokumentide loomisega.

Koolitus on planeeritud saalikoolitusena!


Koolitaja:  Janne Kerdo
 - J. Kerdo omab magistrikraadi dokumendihalduses. Janne aktiivne lektoritöö erinevatel dokumendihalduse ja bürootöö kursustel algas 1999. aastal ning sellest ajast alates on ta olnud õppejõud erinevates õppeasutustes ning avatud koolitustel. Ta on osalenud erinevates valdkonnaga seotud projektides, kirjastandardi koostamise töörühmas, kutsestandardite, õppekavade koostamisel. Lisaks on Janne Eesti Juhi Abi Ühingu ja Dokumendihaldurite Ühingu juhatuse liige ning Konsultantide Assotsiatsiooni liige.

Aeg:
10.00-13.20 (4 ak.t)

Koht: Eesti Standardikeskus – Akadeemia tee 21/6 (II korrus), Tallinn


Koolituse teemad:

- Dokumenteerimise vajadus, ametlikud vs isiklikud kirjad

- Dokumentidele omased elemendid, vormistamine

- Korrektsete dokumentide loomine

- Näidisvormingud, praktilised harjutused

Praktilisema koolituse saamiseks palume registreerides täpsusta lisainfo kastis, millised on ootused ja konkreetsemad teemad, mis veel huvi pakuvad. Koolitus keskendub kirjadele (sh e-kirjadele), kuid koolitusel võib rääkida ka nt protokollide loomisest. 

Osavõtutasu: 130 EUR (lisandub KM) ühe osaleja kohta (sisaldab koolitusmaterjale, kohvipausi). Koolitusel osalenu saab tunnistuse. 

Tasumine ja loobumine: Koolituse arve tuleb tasuda esitatud arve alusel, arvel kirjeldatud maksetähtajaks.
Koolitusest on võimalik loobuda kirjalikult teavitades sellest koolitus@evs.ee aadressile vähemalt 3 täistööpäeva enne koolituse toimumise kuupäeva. Hilisemal loobumisel või mitte teavitamisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.

Registreerumine: 
30. novembrini 2020 või kuni kohti jätkub!

Lisainfo: telefon 605 5053 või koolitus@evs.ee