Uus innovatsiooni juhtimissüsteemide käsiraamat

20.07.2022
Alternate Text

Ilma innovatiivsete ideedeta nagu näiteks trükipress, elektripirn, kellad või telefonid, elaksime me ikka veel pimedal keskajal. Innovatsioon ei pea aga alati tähendama uut tehnoloogiat ega leiutisi. See võib tähendada parema viisi leidmist asjade tegemiseks või juba olemasolevete toodete muutmist. kuid nende ideede ja täiustuste rakendamine nõuab usaldusväärset strateegiat.

Innovatsioonijuhtimise üks paljudest eelistest on see, et see hoiab igas suuruses ettevõtted paindlikuna, kohanemisvõimelisena ja vastupidavana, et tulla toime tänapäeva väljakutsetega. ISO 56002:2019 uus praktiline käsiraamat aitab organisatsioonidel innovatsioonijuhtimisprotsesse maksimeerida ja kõigist oma ideedest parimat kasu saada.

Uus käsiraamat laiendab EVS-EN ISO 56002:2021 juhiseid ja on loodud selleks, et aidata organisatsioonidel alustada või täiustada oma innovatsioonijuhtimise teekonda. See on tööriist, mis aitab esile tõsta suurepäraseid ideid ja algatusi, mis on otseselt seotud ettevõtete visiooni ja missiooniga. See käsiraamat keskendub innovatsioonijuhtimise aluspõhimõtetele, mis hõlmavad strateegilist suunda, organisatsioonikultuuri, kohanemisvõimet ja muid arusaamu.

Käsiraamat sobib igat tüüpi ja suurusega organisatsioonidele ning on eriti kasulik väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.