Töötajate kontaktandmed

 

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Priit Kikas tegevdirektor 605 5050 priit@evs.ee
Agnes Laur büroojuht 605 5050 agnes@evs.ee
Triinu Raav finants- ja administratiivjuht 605 5071 triinu@evs.ee
Kersti Laater raamatupidaja 605 5052 kersti@evs.ee
Anastassia Filimonova  kvaliteedijuht   anastassia@eak.ee
       
  Info- ja turundusosakond    
Terje Paomets osakonna juhataja 605 5066 terje@evs.ee
Ragne Soolind turundus- ja müügijuht 58 60 5333 ragne@evs.ee
Anu Hannibal koolitusjuht  53 50 9991 anu.hannibal@evs.ee
  Klienditeenindus 605 5060 standard@evs.ee
Laura Nael teabespetsialist 605 5061 laura@evs.ee
Kirsti Nielsen teabespetsialist 605 5065 kirsti@evs.ee
  WTO teavitamispunkt    
Signe Ruut toote- ja teenusespetsialist 605 5062 signe@evs.ee
       
  Standardiosakond    
Martin Merimaa osakonna juhataja 605 5058 martin@evs.ee
Liis Tambek standardimiskoordinaator 605 5056 liis@evs.ee
Triin Teppand standardimiskoordinaator 605 5059 triin@evs.ee
Katrin Kaasik standardimiskoordinaator 605 5054 katrin@evs.ee
Käti Liiv standardimiskoordinaator 605 5068 kati@evs.ee 
Egle Kadastik standardimiskoordinaator 605 5069 egle@evs.ee
Liis Zovo toimetaja 605 5055 liisZ@evs.ee
Gerli Gutmann toimetaja 605 5057 gerli@evs.ee
Kairi Andresson- Mikkor standardimisspetsialist     
Annika Leis standardimisspetsialist 605 5073 annika@evs.ee
Heiki Aasmann infosüsteemide spetsialist 605 5072 heiki@evs.ee
       
  Eesti Akrediteerimiskeskus