Töötajate kontaktandmed

 

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Priit Kikas tegevdirektor 605 5050 priit@evs.ee
Agnes Laur büroojuht 605 5050 agnes@evs.ee
Vilve Savi pearaamatupidaja   vilve@evs.ee
Heiki Aasmann infosüsteemide administraator 605 5072 heiki@evs.ee
       
  Info- ja turundusosakond    
Terje Paomets osakonna juhataja 605 5066 terje@evs.ee
Elys Kaaber koolitus- ja projektijuht  605 5053 elys@evs.ee
  Klienditeenindus 605 5060 standard@evs.ee
Mari Maiste teabespetsialist 605 5065 mari@evs.ee
Laura Nael teabespetsialist 605 5061 laura@evs.ee
  WTO teavitamispunkt    
Signe Ruut teavitusspetsialist 605 5062 signe@evs.ee
       
  Standardiosakond    
Martin Merimaa osakonna juhataja 605 5058 martin@evs.ee
Liis Tambek standardimiskoordinaator    
Maarika Uusmaa standardimiskoordinaator 605 5056 maarika@evs.ee
Triin Teppand standardimiskoordinaator 605 5059 triin@evs.ee
Mihkel Siitam standardimiskoordinaator 605 5068 mihkel@evs.ee
Katrin Kaasik standardimiskoordinaator 605 5054 katrin@evs.ee
Pirkko-Liisa Meius standardimiskoordinaator 605 5069 pirkko-liisa@evs.ee
Liis Zovo toimetaja 605 5055 liisZ@evs.ee
Gerli Gutmann toimetaja 605 5057 gerli@evs.ee
Kairi Andresson-Mikkor standardimisspetsialist  605 5073 kairi@evs.ee