Uus sisetöökohtade valgustuse standard EVS-EN 12464-1:2021

Koolituse kuupäev: 14.12.2021

NB! Kontaktkoolituse kohtade arv on täitunud!
Vabad kohad veebikoolitusel!

Teadmised valguse mõjust inimese tervisele ja produktiivsusele on muutunud arenenud maades oluliseks teemaks. Selle tulemusena on välja töötatud uus täiendatud sisevalgustuse standard EVS-EN 12464-1:2021, milles on palju muudatusi ja viiteid parema töökeskkonna saavutamiseks.

Koolitusel käime läbi kõik olulised nõuded ja nõuete põhjendused, vaatame erinevaid näiteid nii headest kui halbadest lahendustest. Miks mõned näiliselt head lahendused osutuvad mõne aja pärast töötajaile painajalikuks jne.

Koolituse sihtgrupp: Koolitus on oluline valgustusala projekteerijatele, peatöö- ja alltöövõtjate elektriala spetsialistidele, valgustustehniliste mõõdistuste teostajatele, arhitektidele aga ka lõpptellijatele, kes planeerivad uut valgustuspaigaldist.

Koolituse eesmärk: Selgitada kuulajaile standardi "EVS-EN 12464-1 Valgus ja valgustus. Töökohavalgustus Osa 1: Sisetöökohad" olulisi nõudeid.


Koolitaja: 
Tiiu Tamm - elektriinsener, pikaaegse koolituspraktikaga valgustustehnika lektor, kes on andnud loenguid Tallinna Tehnikakõrgkoolis, Tallinna Tehnikaülikoolis ja Kunstiakadeemias.

Tiiu Tamm kuulub Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ juhatuse liikmena Eesti Standardimis- ja Akrediteerimiskeskuse tehnilisse komiteesse EVS/TK24 Valgustehnika.


Aeg:
10.00-15.10 (6 ak.t)


Koht: 

Kontaktkoolitus - Kohtade arv on piiratud. Eesti Standardimis- ja Akrediteerimiskeskus, Akadeemia tee 21/6, Tallinn. 
Veebikoolitus - toimub MS Teamsis.
  

Koolituse teema:
- oluliste muudatuste põhjendamine standardis "EVS-EN 12464-1 Valgus ja valgustus. Töökohavalgustus Osa 1: Sisetöökohad".


Osavõtutasu:
 190 EUR (lisandub KM) ühe osaleja kohta (sisaldab koolitusmaterjale, kohvipausi). Koolitusel osalenu saab digitaalse tunnistuse. 

Tasumine ja loobumine: Koolituse arve tuleb tasuda esitatud arve alusel, arvel kirjeldatud maksetähtajaks.
Koolitusest on võimalik loobuda kirjalikult teavitades sellest koolitus@evs.ee aadressile vähemalt 3 täistööpäeva enne koolituse toimumise kuupäeva. Hilisemal loobumisel või mitte teavitamisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.

Soodustused:
Osalejatel on soovi korral võimalus osta -10% soodustusega paberkandjal standard.
Standard on leitav meie e-poes EVS-EN 12464-1:2021 Valgus ja valgustus. Töökohavalgustus Osa 1: Sisetöökohad

 

Registreerumine: 09. detsembrini 2021 või kuni kohti jätkub!


Lisainfo:

Vastavalt valitsuse korraldusele koroonaviiruse tõkestamiseks tuleb kõigil saalikoolitustel osalejatel tõendada enda nakkusohutust.

Kontaktkoolitusele tulles palun esitage üks järgmistest kehtivatest tõenditest:

- vaktsiinipass,

- COVID-19 läbipõdemist kinnitav tõend

- ning kehtiv isikut tõendav dokument (ID-kaart, juhiluba, pass) 

 

telefon 605 5053 või e-mail koolitus@evs.ee