Esileht»E-pood»EVS-EN 50377-10-1:2007

EVS-EN 50377-10-1:2007

Alusta uut otsingut

Osta standard

Staatus: Kehtetu

Hind: 14,69 EUR

Sirvi standardit

Tervikteksti sirvimine

Hind: 2,00 EUR

Lisa monitooringusse

Connector sets and interconnect components to be used in optical fibre communication systems - Product specifications -- Part 10-1: Type MU-PC simplex terminated on IEC 60793-2-50 category B1.1 and B1.3 singlemode fibre, with full zirconia ferrule category C

  • Staatus: Kehtetu
  • Eeldatav eestikeelse tõlke avaldamise kuupäev:
  • Seotud dokumendid: puuduvad
  • Eelmine versioon: EVS-EN 50377-10-1:2003
  • Järgmine versioon: puuduvad
  • Alusdokumendid: EN 50377-10-1:2007
  • Tegevusala (ICS): 33.180.20 Kiudoptika liitmikud
  • Direktiivid või määrused: puuduvad

This standard contains the initial, start of life dimensional, optical, mechanical and environmental performance requirements which a terminated and assembled single mode resilient alignment sleeve MU-PC simplex connector set (plug adaptor plug), adaptor and patch cord must meet in order for it to be categorised as an EN standard product.

Anna tagasisidet selle standardi sisu kohta